עכשיו זכרו את רגשותיכם

עכשיו יתרחשו אירועים אשר יהפכו את העולם לגמרי. בסערה זו חשוב במיוחד להבין שאחדותנו הנוכחית נרכשה במחיר בלתי ניתן להבנה של אובדן חלק עצום מעמנו, ב-7 באוקטובר 2023. אחדות זו, כברית דמים, בסגנון ובתוכן של כתבינו העתיקים, מילה במילה. בזה בחירותנו, אם חשבתם אחרת. זו מחירה. ואי אפשר להתחמק.

שמי יואב פרוקופייב. אני אחד ממייסדי העמותה הישראלית "האמת הגסה". זמן רב רציתי להקליט את הפנייה הזו, אך לא הייתי יכול. החושך שצימק אותי מבפנים לא הרשה לי, פשוט לא יכולתי. כמות הדמעות שנשפכו ביום אחד, ב-7 באוקטובר בישראל, לא ראתה הארץ הזו אלפי שנים. בכיתי, כמו כולם.

עכשיו מגיע הזמן, וכוח בלתי ידוע, היחודי לשבטנו, מרים אותי מתוך חורבותיי האישיות של עמי. מרים דרך הרצון לעשות משהו בשביל חיילינו, בשביל ילדינו, בשביל מדינתנו, בשביל עמנו, כי לא נשאר דבר אחר. אתה עושה ובתמורה מקבל חלק מאותו כוח בלתי ידוע. יום אחד, נלמד לחיות בזה, בלי מלחמות, לחיות במובן המלא של המילה ומושג "ישראל".

לאחר המלחמה, נמשיך לעבוד בכיוון זה, ומטעם כל המתנדבים של "האמת הגסה" אני אומר – אנחנו לא רואים דרך נכונה יותר מלטפח אהבת אחווה בעמנו. אחדות של העם שלנו יוביל את הציוויליזציה לרמה חדשה ובלתי מוכרת של פיתוח, והכי חשוב, ילדינו, נכדינו והדורות הבאים יחיו ויפרחו בלי מלחמות. כמה שזה לא נשמע פנטסטי. אנחנו יכולים!

עכשיו זכרו את רגשותיכם, כדי לזכור בעתיד ברגעים של חולשה: כעס, כאב, אכזבה, השפלה, רצון לנקום, חוסר אונים ו-100% שנאה שחורה כלפי אותם חלאת אדם, שיש להשמידם בלי ספק. מעגל המוות שאפשר להיפטר ממנו רק דרך אהבה לזולת: לחייל, לילד השכן, לכל מי שצריך אותך בעמך עכשיו במלחמה זו. וכולנו עכשיו – ישראל!

הצטרפו אלינו!

יואב פרוקופייב
יואב פרוקופייב